هاشمی در روایت خود از سوءقصد به جانش، می گوید: وقتی وارد اطاق شدم پاسدار را مرخص کردم و از جوان خواستم نامه را تحویل دهد. من با او فاصله‌ای بیش از یک متر نداشتم. او اول دست در جیب کرد و خواست نامه را به من بدهد، ولی وقتی دست از جیب بیرون آورد گویا از همین اعلامیه (گروه فرقان) بود و گفت: «مثل این‌که در آوردن نامه اشتباه کرده‌ام.» من در این‌جا متوجه شدم که او دستش را به زیر پیراهن برد و در این موقع اسلحه او را دیدم، اما وقتی که اسلحه را بیرون کشید دست او را گرفتم و با او درگیر شدم.

بارونه نامه ,شدم ,هاشمی ,بیرون ,جیب ,روایت ,او را ,با او ,نامه را ,سوءقصد به ,را بهمنبع

دانلود آهنگ علیرضا مانی با نام ماه من

دانلود فیلم زندگی شیرین

نماینده مجلس: ایران ۲۰ تا ۳۰ میلیارد دلار به سوریه پول داده است/ آینده کشور پر چالش است

ژاله صامتی:«زیرخاکی» بعداز کرونا ادامه دارد

سلطان خودرو و همسرش چگونه ۶۷۰۰ خودرو را با پیش‌پرداخت کمتر از ۵ میلیون تومان پیش‌خرید کردند؟/ پولشویی ۳۲۰۰ میلیارد تومانی با افتتاح ۲۶۰ حسا

دانلود آهنگ جدید افشین ان پی بنام دستامو بگیر

دانلود سریال The Great

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

وبلاگ پرشین ترک تو بهترین خرید رو از ما داشته باش کسب وکار دانلود آهنگ جدید آوینا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. خرید اینترنتی خرید انواع لوازم یدکی دامپتراک HD785 sloanmruzb diary مدرسه ی شاد من دامپزشک اینترنتی